До четвертої річниці Революції гідності у Музеї історії КНЕУ із 7 листопада по 7 грудня 2017 р. експонується виставка робіт Олександра Тимошенка

Через громадянське суспільство до успішної та заможної країни
Кожен народ має таку владу, на яку заслуговує! І має він таку владу через пасивність, пристосуванство і нездатність донести своє прагнення кращого життя. Проте український народ чотири роки тому дав зрозуміти світові, що він готовий висловити свої прагнення чітко й зрозуміло і здатний консолідуватися. Ми всі зрозуміли, що ми є державою і кожен із нас є державою! Усвідомлення суспільством себе вільними людьми, які мають право робити власний вибір та нести відповідальність за це, є великим святом.
До четвертої річниці Революції гідності у Музеї історії КНЕУ із 7 листопада по 7 грудня 2017 р. експонується виставка робіт фотохудожника, журналіста, активного учасника доленосних подій нашої країни, члена Національної спілки фотохудожників України Олександра Тимошенка «Розстріляний Майдан».

Роботи, які представлено на виставці, висвітлюють найбільш яскраві моменти самоорганізації, взаємодопомоги, дружби й порятунку в буремні дні зими 2013-2014 рр. На виставці презентовано деякі роботи. Хто бажає побачити більше на власні очі – приходьте до Музею історії КНЕУ! Пропонуємо послугу попереднього запису на перегляд експозиції за тел. (097)0094353.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.