1. У якій формі та з яких предметів здійснюються вступні випробування у КІСіТ КНЕУ ім. В. Гетьмана?

У 2018 році конкурсний відбір для вступу на 1-й курс на основі 9-класної середньої освіти здійснюється за результатами вступних іспитів, які проводяться у письмовій формі у Коледжі (пункти 1 та 3  розділу VІII Правил прийому): з математики та української мови (диктант).

У 2018 році конкурсний відбір для вступу на 2-й курс на основі 11-класної середньої освіти здійснюється у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), крім вступників зі спеціальними умовами участі у конкурсі (пункти 1 та 4  розділу VІII Правил прийому): перший – з української мови та літератури; другий – на вибір або з математики, або з історії України, або з географії.

  1. У якій формі подаються заяви та документи у КІСіТ КНЕУ ім. В. Гетьмана?

У 2018 році вступники на 1-й курс на основі 9-класної середньої освіти заяви та документи подають тільки у паперовій формі до Приймальної комісії Коледжу (пункти 2 та 4  розділу VII Правил прийому).

Вступники на 2-й курс на основі 11-класної середньої освіти заяви та документи подають тільки у електронній формі, за виключенням вступників зі спеціальними умовами участі у конкурсі (пункти 1 та 3 розділу VII Правил прийому).

  1. Чи можуть родичі подати заяву та документи у Приймальну комісію Коледжу замість вступника?

Вступники на 1-й курс на основі 9-класної середньої освіти заяви та документи подають тільки особисто до Приймальної комісії Коледжу (пункт 4 розділу VII Правил прийому).

  1. Чи обов’язково вступник під час подання заяви має пред’явити документ, що посвідчує особу?

Вступники, в тому числі на базі 9-класної освіти, пред’являють оригінал паспорту в формі ID-картки, та подають його копію до Приймальної комісії Коледжу, за виключенням осіб, яким виповнилося 14 років після 01 травня 2018 року (пункти 6 та 7 розділу VII Правил прийому).

Перелік документів, які посвідчують особу, відображено у ст. 13 Закону України “Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус” від 20.11.2012 р. № 5492.

Свідоцтво про народження у даному переліку відсутнє.

  1. Медична довідка є обов’язковим документом під час подання заяви?

Медична довідка обов’язково пред’являється вступником під час подання заяви та документів до Приймальної комісії Коледжу для конкурсного відбору на технічні спеціальності (пункти 6 та 7 розділу VII Правил прийому).

  1. Чи має право вступник подати заяву на навчання як за держзамовленням, так і за кошти фізичних осіб (контракт)?

У заяві вступник обов’язково зазначає один із двох варіантів (пункт 5 розділу VII Правил прийому):

або бажає навчатися виключно за кошти фізичних чи юридичних осіб (за контрактом);

або бажає навчатися за держзамовленням та за контрактом у випадку неотримання рекомендації за держзамовленням.

  1. Хто із вступників має право вступати до Коледжу за спеціальними умовами?

Перелік осіб, які мають право скористатися спеціальними умовами участі у конкурсному відборі зазначено у розділу IХ Правил прийому.

Щоб з’ясувати, чи можливо скористатися такими спеціальними умовами для участі у конкурсі, вступнику необхідно особисто у строки, передбачені для прийому заяв та документів (пункти 2 та 3  розділу VI Правил прийому), надати до Приймальної комісії Коледжу всі необхідні документи, які підтверджують такі права.

  1. Які документи необхідно подати для участі у конкурсному відборі? Чи необхідно пред’являти їх оригінали? Чи обов’язково надавати документ про присвоєння вступнику ідентифікаційного коду платника податків?

Під час подання заяв та документів вступник особисто пред’являє оригінали та залишає їх копії у Приймальній комісії Коледжу.

Перелік документів зазначено у додатках 5 та 6 до Правил прийому. Також з переліком можна ознайомитися на веб-сайті Коледжу.

Кожному громадянину від народження присвоюють реєстраційний номер облікової картки платника податків (“ідентифікаційний код”). Отримують таку картку, як правило, батьки дитини в ДПІ за місцем проживання.

  1. Як розраховується конкурсний бал? Чи враховується навчання на підготовчих курсах Коледжу?

Конкурсний бал розраховується як сума балів з двох вступних іспитів та середнього балу документа про освіту (пункти 5 та 6  розділу VIІІ Правил прийому).

Додатковий 1 бал за успішне закінчення підготовчих курсів Коледжу зараховується тільки за спеціальністю 171 “Електроніка” спеціалізація “Конструювання, виготовлення та технічне обслуговування виробів електронної техніки”.

  1. Де буде відображатися конкурсна ситуація за спеціальностями Коледжу?

Офіційні повідомлення про рішення приймальної комісії Коледжу щодо рекомендації до зарахування, рейтингових списків та наказів на зарахування оприлюднюються на стендах Приймальної комісії Коледжу.

Також такі списки оприлюднюються на веб-сайті Коледжу.

Кожний вступник може ознайомитися з конкурсною ситуацією на сайті інформаційної системи “Конкурс”, яка відображає дані з ЄДБО