Наш Коледж є структурним підрозділом ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

За час існування Коледж інформаційних систем і технологій (раніше Київський технікум радіоелектроніки) підготував більш як 30 тис. фахівців. Серед них багато відомих учених, громадських діячів, керівників підприємств. Коледж має відповідні державні сертифікати та ліцензії на здійснення підготовки молодших спеціалістів.

Нагороди Коледжу

  • Почесна Грамота від Кабінету Міністрів України (за значний внесок у розвиток освіти та підготовку висококваліфікованих спеціалістів).
  • Почесна Грамота від Київського міського голови (за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства України).
  • Диплом переможця в міжнародній олімпіаді у сфері інформаційних технологій для студентів І-ІV рівнів акредитації «ІТ ПЛАНЕТА».

Коледж співпрацює з міжнародною організацією TEMPUS – Транс-європейська програма взаємообмінів між університетами.В рамках проекту ЕС Теmрus наші студенти отримують сертифікати про закінчення практичних занять за освітньою програмою «Організація власного ІТ-бізнесу».

Студенти нашого Коледжу активно приймають участь у олімпіадах та конкурсах. XI міжнародна студентська олімпіада з програмування імені С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI‑Open 2016».

Випускники Коледжу інформаційних систем і технологій працюють в провідних компаніях України за спеціальностями і не тільки, мають власний бізнес, обіймають керівні посади в компаніях, навчаються за кошти державного замовлення, здійснюють наукову діяльність, працюють та навчаються за кордоном, займаються благодійністю.

В Коледжі активно проходять різні заходи та розвивається студентське життя, – науково-практичні конференції, соціально-благодійні та масово-культурні проекти, туристичні подорожі, театральний гурток.