Студентка відділення економічних спеціальностей Тетяна Малай взяла участь у конкурсі “Моє резюме” в рамках проекту “Міст до вищої освіти – німецька мова у професійних технічних училищах” який проводився компанією Goethe-Institut

 

 

 

 

 


В цьому році студенти КІСІТ ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» приймуть участь в щорічному фестивалі творчості серед першокурсників «Осіння казка».
 Дорогі друзі!
Дуже чекаємо вас 9 листопада о 18.00
у Центрі культури та мистецтв  КНЕУ за адресою вул. Дегтярівська, 49г
 Нашим першокурсникам  дуже потрібна ваша підтримка!


18-20 вересня 2017р. директор коледжу Грицак Н.Ю. взяла участь в роботі міжнародного тренінгу для керівників українських коледжів “Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти”. Тренінг проводився Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, Полтавським коледжем нафти і газу ПолтНТУ та науково-технічним центром Полтавського відділення Інженерної академії України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Програми академічніх обмінів імені Фулбрайта в Україні й Міжнародного благодійного Фонду “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”

Освітні реформи в Україні, що розгортаються в останні роки, ставлять трансформацію професійної освіти як одне з центральних завдань усього суспільства. У цій ситуації надзвичайно актуальним стає визначення траєкторії розвитку українських коледжів і технікумів, звернення до кращих закордонних практик діяльності подібних закладів, сучасного розуміння та забезпечення якості освіти в них, гарантій дотримання в їх роботі академічної доброчесності. Планований захід став майданчиком для відкритої дискусії стосовно майбутнього коледжів у національній системі освіти, платформою для побудови ефективного діалогу представників освітньої спільноти Укриїни і США навколо найбільш гострих проблем функціонування сектору професійної освіти.

День відкритих дверей

01 червня 2017 р. у нашому коледжі відбувся День відкритих дверей. Адміністрація коледжу ознайомила присутніх з основними вимогами та положеннями вступної кампанії:

Про активне та цікаве студентське життя розповідали голова студентського самоврядування Олександр Поляков та член студпрофкому Давид Піщанський.

Презентація спеціалізацій «Розробка програмного забезпечення», «Обслуговування програмних систем і комплексів» та «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» почалася з виступу завідуючої відділенням Програмування Янчук Світлани Миколаївни та заступника директора з виховної роботи Карлюченко Олени Григорівни. З спогадами про студентські роки та рекомендаціями абітурієнтам виступили колишні випускники ІТ-спеціальностей. Зустріч з абітурієнтами економічних спеціалізацій розпочалася з вступного слова завідуючої економічного відділення Ільчук Любові Миколаївни.

Спеціалізації «Економіка підприємства», «Прикладна статистика», «Комерційна діяльність» презентували викладачі Іванова Алла Сергіївна, Макаруха Еліна Валеріївна, Дуріхіна Олена Володимирівна та студенти.

Про перспективи подальшого навчання молодших спеціалістів з економічної статистики в ДВНЗ «КНЕУ ім. В.Гетьмана» розповіла професор, д.е.н., завідуюча кафедри Баранник Зоя Павлівна:


30-31 травня 2017 р.    викладачі циклової комісії економічних дисциплін Коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» прийняли участь у семінарі  у межах проекту Erasmus Plus

30-31 травня 2017 р. викладачі циклової комісії економічних дисциплін Коледжу інформаційних систем і технологій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» прийняли участь у семінарі  в межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP, якій відбувся в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

З вітальним словом виступив проректор з міжнародних зв’язків КНЕУ, професор Віктор Чужиков.

Професор Університету Констанц (Німеччина) Томас Дайсінгер (Thomas Deiβinger) презентував особливості підготовки викладачів у Німеччині.

Про практичну підготовку викладачів економічних дисциплін розповів професор Віденського університету економіки та бізнесу (Австрія) Йозеф Афф (Josef Aff).

Практичні заняття на тему «Мотивація у сфері професійної освіти та навчання» провів професор Університету Валенсії (Іспанія) Фернандо Маруенда-Флуікса (Fernando Marhuenda-Fluixá).

Проблематику політики культурного різноманіття та освіти в державному секторі було розглянуто на практичних заняттях з професором Університету Валенсії (Іспанія) Йоаном Антоні Апарізі Ромеро (Joan Antoni Aparisi Romero).

Учасники семінару мали змогу вивчити досвід іноземних колег щодо підготовки викладачів, обмінятися думками, опрацювати інструменти підвищення мотивації студентів до навчання та врахування культурних особливостей студентів.

По закінченню семінару викладачі отримали сертифікати.


В п’ятницю  24.02.2017, відбудеться ярмарок , приурочений Масляній. Початок об 11:50 на другому поверсі.


Запрошуємо!

23-го лютого о 17:00 на День відкритих дверей в КІСІТ ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”

Ми ознайомимо вас з умовами прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2017році. Якщо ви не визначились з майбутньою професією, ми познайомимо вас зі спеціальностями нашого Коледжу, буде можливість поспілкуватися з нашими студентами, викладачами та випускниками коледжу!


 


 

ШАНОВНІ ВИБОРЦІ!

28 ЛЮТОГО 2017 року відбудуться

ВИБОРИ РЕКТОРА

ДВНЗ «Київський національний економічний університет

імені Вадима Гетьмана»

 

Відповідно до чинного законодавства участь у виборах Ректора беруть:

  1. Всі штатні наукові, науково-педагогічні, педагогічні працівники.
  2. Виборні представники з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками.
  3. Виборні представники з числа студентів.

Зі списками виборців можна ознайомитись на офіційному сайті КНЕУ та інформаційному стенді Організаційного комітету

Для виборців КІСІТ ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”

голосування відбудеться на

виборчій дільниці № 4

з 9:00 до 15:00 без перерви

за адресою: актова-зала, Львівська площа, 14, м. Київ

ОБОВ`ЯЗКОВО при собі мати один з таких документів:

– паспорт громадянина України;

– паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

– тимчасове посвідчення громадянина України;

– військовий квиток.

З передвиборчою програмою кандидата на посаду Ректора та інформацією щодо організації виборів Ректора Університету можна ознайомитись на офіційному сайті https://kneu.edu.ua у вкладці «УНІВЕРСИТЕТ» – «Вибори ректора 2017»

 

З повагою,

Організаційний комітет з проведення виборів ректора

ауд. 202, проспект Перемоги, 54/1, м. Київ

Списки осіб які мають право брати участь у виборах ректора