26 квітня 2018 року в коледжі відбулась вистава     «Суд над цигаркою», в постанові якої взяли участь студенти 171 групи. Вистава проходила у вигляді судового процесу, де дійовими особами були як і на справжньому суді, прокурор, адвокат, свідки тощо. Під час дійства до зали зверталися різні дійові особи, але більше всього змістовної інформації можна було почути від свідків, що доводили шкідливість паління для організму людини, особливо в підлітковому віці. Була відкрита історія виникнення паління сучасного людства, вживання різних заходів в різних країнах і регіонах світу в різні історичні часи.

Особливо вразив студентів виступ «Сигарети», як дійової особи судового процесу, яка артистично і сміливо спочатку хизувалася своєю владою над людьми, а потім, нібито зрозумівши, своїм останнім словом намагалася підтримати в них силу волі, щоб відмовитися від цієї шкідливої звички.

Вистава пройшла у дуже напруженій, тихій залі, де кожен, хто був на виставі, зрозумів, про важливість ставлення до здоров’я, відмови від шкідливих звичок.

Виставу організувала, підготовила і провела викладач хімії та біології Дудка Л. В.