У коледжі відбувся Вечір памяті «Коли стають до зброї діти, народ цей – не перемогти» (присвячений 100-річчю трагедії, що відбулася у січні 1918 року неподалік станції «Крути»)

31 січня 2018 року в Коледжі інформаційних систем і технологій відбувся Вечір пам’яті юних героїв Крут, що 29 січня 1918 року прийняли на засніженому полі нерівний бій із майже п’ятитисячною армією більшовиків, боронячи молоду Українську Народну Республіку.

Основу українських добровольців складали майже однолітки учасників заходу – студенти Київського університету імені Святого Володимира, Київського політехнічного інституту та учні старших класів київських гімназій, найменшому із яких було 14 років, а найстаршим – по 21.

Студенти групи 181 коледжу розповіли глядачам про подвиг юних добровольців, що, не шкодуючи власного життя, відстоювали волю і майбуття своєї держави. Лейтмотивом виступу стала думка про те, що трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну. Подвиг українських юнаків, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі, нескореності духу нашої нації, віри у щасливе прийдешнє вільного і прекрасного народу, тому пам’ять про них студенти вшанували хвилиною мовчання.