К.Д. Ушинський підкреслював, що чудовий краєвид має такий великий виховний вплив на розвиток молодої душі, з яким важко змагатися впливові педагога, що день, проведений дитиною серед гаїв і полів, вартий багатьох тижнів, проведених па навчальній лаві. Саме тому, організація та проведення екскурсій, поїздок є важливим напрямком навчально – виховного процесу в коледжі. Викладачі Требик О.С., Кореліна Т.М, Вишнівська Л.Ж. возили групу студентів 111, 271, 251, 291 груп до прекрасного міста Чернівці. Що вражає своєю неповторною красою. Запланували і надалі відвідувати прекрасні куточки України.

1 коментар до “Візит студентів до міста Чернівці

1. Впевнена, що тут роль грають не тільки краєвиди. Коли людина потрапляє в інше середовище і має трохи вільного часу, вона так чи інакше виривається з рутини повсякденних днів, оглядається навколо, згадує себе та усвідомлює цю мить. Хоча погоджусь, що природа та чудові види цей процес полегшують та роблять більш приємним.