12 листопада студенти 161, 291, 251 груп КІСІТ КНЕУ імені Вадима Гетьмана в супроводі викладачів української мови та літератури (Вишнівська Л.Ж) та англійсько мови (Требик О.С.) відвідали виставу ” Хазяїн” в Театрі імені Франка. Спектакль тривав майже три години, дуже цікавою була гра акторів. За три години студенти студенти змогли збагатитися повчальними істинами, яким вчить ця вистава. А саме, що потрібно цінувати сім’ю і близьких людей, а не дбати лише про матеріальне збагачення. Вони побачили, що жадоба іноді затьмарює людині розум, і тоді вона просто перетворюється на “механізм” заробляння грошей, в той час як життя проходить повз неї. В перервах вистави студентам була проведена екскурсія по театру, вони змогли більше поспілкуватися, відпочити та завести друзів серед груп не з їх спеціальності. Всім похід дуже сподобався, запланували повторити.