7-8 жовтня 2017 р., студенти групи 471 – Лавринюк М.К, Редько В.П. та групи 472 – Гамаюнов Н.Д. на чолі з викладачами Помазун О.М., Котлярова Ю.О., Лозовик Ю.М., прийняли участь у Міжнародному хакатоні «Business Intelligence», який відбувся у рамкахна базі факультету комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Хакатон – дводенна подія з розробки програмного продукту (або MVP – функціонуючого прототипу), який вирішує певну проблему.

Нашою командою було розроблено прототип програмного продукту для вирішення задач розпізнавання обличь людей в точках продажу з метою персоналізації процесу продажу та представлено подальші перспективи розвитку проекту. Експертами було оцінено наш проект у 37 балів з 50 можливих. Команда посіла 6 місце з проектом «Business Personalization».