18-20 вересня 2017р. директор коледжу Грицак Н.Ю. взяла участь в роботі міжнародного тренінгу для керівників українських коледжів “Підвищення ефективності діяльності коледжів через призму вдосконалення якості освіти”. Тренінг проводився Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка, Полтавським коледжем нафти і газу ПолтНТУ та науково-технічним центром Полтавського відділення Інженерної академії України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Програми академічніх обмінів імені Фулбрайта в Україні й Міжнародного благодійного Фонду “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”

Освітні реформи в Україні, що розгортаються в останні роки, ставлять трансформацію професійної освіти як одне з центральних завдань усього суспільства. У цій ситуації надзвичайно актуальним стає визначення траєкторії розвитку українських коледжів і технікумів, звернення до кращих закордонних практик діяльності подібних закладів, сучасного розуміння та забезпечення якості освіти в них, гарантій дотримання в їх роботі академічної доброчесності. Планований захід став майданчиком для відкритої дискусії стосовно майбутнього коледжів у національній системі освіти, платформою для побудови ефективного діалогу представників освітньої спільноти Укриїни і США навколо найбільш гострих проблем функціонування сектору професійної освіти.