У газеті “Освіта України” № 49 від 12 грудня 2016 р. надруковано об’яву про оголошення конкурсу на вакантну посаду ректора Державного вищого навчального закладу “Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана”. Оголошення також розміщено на сайті Міністерства освіти і науки України за посиланням

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади ректора КНЕУ Освіта України № 49 від 12.12.2016 р .

Порядок проведення виборів ректора вищого навчального закладу регулюється статтею 42 Закону України «Про вищу освіту», «Методичними рекомендаціями щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу», затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 726, розділом 8.9 Статуту Університету, а також окремими Положеннями, передбаченими «Методичними рекомендаціями щодо особливостей виборчої системи та порядку обрання керівника вищого навчального закладу», які затверджуються Вченою радою Університету.

Більш детальну інформацію інфомацію Ви можете отримати за посиланням http://kneu.edu.ua/ua/University_en/131216/

Протокол №1 засідання дільничої виборчої комісії №4 з проведення виборів ректора ДВНЗ “КНЕУ ім. В. Гетьмана”

Протокол №2 засідання дільничної виборчої комісії №4 з виборів керівника
вищого навчального закладу ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Протокол №3 засідання дільничної виборчої комісії №4 з виборів керівника

Протокол №4 виготовлення бюлетнів

Список штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ
Збори штатних працівників які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ, для обрання представників для участі у виборах ректора КНЕУ,  відбудуться 7 лютого 2017 року в  актовому залі коледжу о 11:00.